Hľadaj Zobraz: Univerzity Kategórie Rozšírené vyhľadávanie

44 596   projektov
0 nových

Projekt krízového riadenia - Krízový manažment

«»
Prípona
.docx
Typ
seminárna práca
Stiahnuté
24 x
Veľkosť
0,1 MB
Jazyk
slovenský
ID projektu
35586
Posledná úprava
03.06.2011
Zobrazené
1 023 x
Autor:
natkaaa7
Facebook icon
Detaily projektu
Popis:
Polygraf Print spol. s r. o.

- firma POLYGRAF PRINT, spol. s r.o. je zameraná na výrobu knižných publikácií. Súčasťou spoločnosti je vydavateľstvo Kalendárium. - vyrába tvrdé väzby, mäkké väzby a špeciality ako flexo, špirály…
- firma zamestnáva 270 pracovníkov. Personál je kvalifikovaný, pravidelne školený a jazykovo zdatný. Organizačne sa člení na obchodný, výrobný, marketingový a ekonomický úsek.

EXPORT - 80% produktov je určených na export. Najmä do Nemecka,Francúzska, Českej Republiky, Poľska ale prakticky do celej Európy a zámoria.

VÝROBA A POUŽÍVANÉ MATERIÁLY - non-stop prevádzka a moderné tlačové stroje, novú linku určenú na mäkkú knižnú väzbu. - na výrobu sa používa špičkový materiál. Papier je nakupovaný u renomovaných výrobcov z Európy, ktorí sú väčšinou držiteľmi certifikátu FSC. - z farieb sa používa jedna z najúspešnejších značiek na trhu Hubergroup, ktoré sú neustále testované a vyrábané technológiou Inkredible. - snaha ponúknuť kompletný servis pod jednou strechou. - spolupráca s viacerými renomovanými špeditérmi, každý zákazník si nájde svojho komunikačného partnera v jazyku, ktorý si zvolí.  

Kľúčové slová:

firma

podnik

manažment

výroba

stratégia

ohrozenie podnikuObsah:
 • 1. Popis firmy
  2. Určenie krízového potenciálu podniku
  2.1 Určenie ohnísk kríz
  2.2 Stanovenie posudzovaného obdobia nebezpečenstva kríz
  3. Analýza stupňa ohrozenia
  3.1 Stanovenie polohy ohnísk krízy v matici
  4. Návrh stratégie krízového manažmentu