Hľadaj Zobraz: Univerzity Kategórie Rozšírené vyhľadávanie

45 025   projektov
0 nových

Návod na používanie zadania-seminarky.sk

 • Prečo je výhodné mať konto na Zadania-seminarky.sk ?

  Hlavnou výhodou je prístup k 45 025 projektom. Ak použiješ Facebook prihlásenie máš účet za 4-5 sekúnd ;). V účte môžeš pridávať alebo upravovať projekty a získavať Kredity. Za získané Kredity sťahuješ iné projekty zo všetkých výšiek. Iba registrovaní užívatelia môžu hodnotiť projekt, čiže kvalita uvedená pod projektom, je jeden z ukazovateľov hodnoty projektu. Registrovaný autor má prehľad o svojich projektoch vo svojom účete. S účtom získaš štatistické informácie v podobe grafov alebo tabuliek o tvojich projektoch a ich stiahnutiach.

 • Ako spojím účet Zadania-seminarky.sk s mojím Facebook účtom ?

  Chceš sa prihlasovať rýchlo a na jeden klik? Tak si prepoj účet "Zadanie-seminarky.sk" s Facebook učtom ! Prepojením sa ti automaticky prenesú tvoje projekty do nového účtu. Jediná podmienka je tá, že emailový účet na Zadania-seminarky.sk musí byť zhodný s Facebook účtom. Ak nie je, zmeň si emalový účet v nastaveniach.

 • Ako rýchlo vyhľadávať ?

  V databáze Zadania-seminárky.sk je možné vyhľadávať troma spôsobmi:

  1.) Vo všetkom (fulltext)
  Zadaj kľúčové slová alebo frázu, slovné spojenie a vyhľadaj v celej databáze. Je to najčastejší spôsob vyhľadávania. Zobrazené výsledky odporúčame podrobnejšie filtrovať, čim dosiahneš kvalitné výsledky.

  2.) Listovanie (katalóg)
  Vyber v čom budeš listovať Kategórie alebo Univerzity = veľké množstvo projektov v sekunde! Takto jednoducho prezeráš stranu po strane celý obsah databázy s množstvom výsledkov.

  3.) Detailné výsledky (filter)
  Zadaj kľúčové slovo a klikni na Rozšírené vyhľadávanie potom striktne definuj podmienky pre jednotlivé kategórie. Pri správnej aplikácií filtrov dostaneš detailne triedené výsledky.

 • Projekt, náhľad a ich správne formáty

  Správny formát projektu a jeho obsah:
  Súbor projektu a jeho ostatné časti, môžu byť autorom kedykoľvek aktualizované vymazaním a opätovným pridaním súboru. Ak projekt obsahuje viac ako jeden súbor, nevadí ! Vyber jednotlivé súbory a systém ich automaticky zbalí do jedného .zip archívu. Maximálna veľkosť súborov spolu nesmie presiahnúť: 50,0 MB.

  Náhľad a ich správne formáty:
  Viac náhľadov zvyšujú Kvalitu. Maximálna veľkosť jedného náhľadu je: 1,0 MB. Na obrázku náhľadu musí byť uvedený, citovaný zdroj pôvodu obrázku. Ak nie je uvedený v obrázku, tak v samotnom popise projektu. Akceptované formáty náhľadov sú: gif, jpg, jpeg, png.

 • Čo je to Kvalita ?

  Je to percentuálne vyjadrenie vyplnenia profilu projektu prepočítavané s počtom stiahnutí. Pri vyhľadávaní a pri zobrazovaní projektov podľa univerzít alebo kategórii sú projekty zoradené podľa Kvality od najvyššej hodnoty. Hodnotu Kvality ovplyvníš tým, že vyplníš čo najviac položiek pri pridávaní alebo úprave projektu. Napr.: náhľady, popisy, karegorizácia atď. Samozrejme pravdivo, ináč sa to odrazí v počte stiahnutí projektu a aj v zápornom hodnotení projektu.

 • Kreditný systém a ako funguje?

  Za stiahnutie projektu si môže jeho autor nárokovať odmenu vo forme kreditov. (Výšku kreditov zadáva pri pridávaní projektu, alebo pri jeho editácií.) Čiže to znamená, čim viac stiahnutí bude mať tvoj projekt, tým viac získaš kreditov. Preto odporúčame projekt čo najlepšie opísať tj. vyplniť čo najviac údajov pri pridávaní alebo úprave projektu a využívať nástroje na propagáciu projektu. (napr.: Facebook, zdieľanie projektu a pod.) V systéme je zavedená 20% daň. Pri stiahnutí tvojho napr. 100 kred. projektu získavaš 80 kreditov.

 • Ako získam kredity?

  Kredity môžeš získať týmito spôsobmi:

  1.) Stiahnutie tvojho projektu iným Užívateľom
  2.) Bankový prevod
  3.) Internet Banking
  4.) TrustPay
  5.) PayPal
  6.) SMS.

  Platnosť kreditov trvá po dobu existencie účtu s jedinečným menom (nickom).

O súboroch cookie na tejto stránke

Súbory cookie používame na funkčné účely, na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránky.

Nastavenia Povoliť všetko