Hľadaj Zobraz: Univerzity Kategórie Rozšírené vyhľadávanie

44 546   projektov
0 nových

Prípadová štúdia - marketingový mix konkrétneho podniku

«»
Prípona
.doc
Typ
ekonomický plán
Stiahnuté
125 x
Veľkosť
0,2 MB
Jazyk
slovenský
ID projektu
6763
Posledná úprava
11.08.2018
Zobrazené
3 755 x
Autor:
-
Facebook icon
Detaily projektu
Popis:
Súkromná firma REKO so sídlom v Oravskej Lesnej vznikla v roku 1992 ako podnik jednotlivca. Bola založená na základe živnostenského oprávnenia.


PLACE (Miesto):
- Pre firmu REKO má poloha sídla veľký význam. Firma sídli v dedine Oravská Lesná. Je to značná nevýhoda oproti firmám, ktoré majú svoje sídlo v centre mesta. Zákazníci vyhľadávajú firmu väčšinou telefonicky a preto ich počet nie je dostačujúci.
- Firmu REKO jej poloha (Horná Orava je najchladnejšie miesto na Slovensku) predurčuje pre vykonávanie stavebných prác len v mesiacoch apríl - október. V zimných mesiacoch firma neprodukuje, pretože stavebné práce sa nesmú vykonávať za nepriaznivého počasia v zimnom ročnom období.
- V súčasnosti má firma vytvorenú stálu klientelu v oblasti Žilinského kraja. Ide napr. o Armádu - Martin, spoločnosť Šimon a pod. Firma zabezpečuje poskytované služby vlastnou dopravou, ide najmä o nákladnú automobilovú dopravu, resp. v prípade zámočníckych prác o osobnú automobilovú dopravu. V budúcnosti, by firma chcela rozšíriť svoje pôsobenie na zahraničné trhy.

Kľúčové slová:

marketingový plán

marketingový mix

živnostenské oprávnenie

doprava

zahraničné trhy

produktový mix

propagácia

zákazníciObsah:
 • Poslanie
  Ciele
  Predmetom činnosti firmy REKO sú (produktový mix)
  Propagácia
  Záver
  Charakteristika firmy REKO
  Predmet činnosti
  Zákazníci