Hľadaj Zobraz: Univerzity Kategórie Rozšírené vyhľadávanie

44 744   projektov
8 nových

Manažment výroby (obrábacie stroje, popis, použitie, obrázky)

«»
Prípona
.doc
Typ
semestrálna práca
Stiahnuté
6 x
Veľkosť
3,9 MB
Jazyk
slovenský
ID projektu
35235
Posledná úprava
20.05.2011
Zobrazené
947 x
Autor:
mateone
Facebook icon
Detaily projektu
Popis:
Semestralne zadanie z predmetu manazment vyroby

Použitie - Sústruh S 280 CNC pracuje v automatickom pracovnom cykle. Na stroji je možné obrábať obrobky hriadeľového aj prírubového tvaru. Základ stroja tvorí loža s podstavcom. Vodiace...

Palety- Použitie - Paleta je prepravný prostriedok s ložnou a opornou podlahou pre vidlicovú manipuláciu, prispôsobená na stohovanie. Najčastejšie sa používajú palety normalizovaných rozmerov

Frézky - Použitie - Nástrojárska konzolová frézka FNK 2 R je viacúčelový obrábací stroj určený pre frézovacie, vŕtacie a vyvrtávacie operácie na obrobkoch do 200 kg vo všetkých oblastiach strojárskej výroby, najmä v náraďovniach.

Stolné vŕtačky - Použitie - Na vŕtačkách sa vyrábajú otvory skrutkovým vrtákom, výhrubníkom a výstružníkom, zarovnávajú sa čela otvorov a pomocou prípravkov sa režú závity závitníkom.

Hrotové brúsky - Použitie - Na hrotových brúskach sa obrábajú vonkajšie valcové a kužeľové plochy. Možno na nich brúsiť i čelné plochy a s prídavným zariadením aj vnútorné valcové a kužeľové plochy, vačky a iné neokrúhle súčiastky.

Kľúčové slová:

manazment vyroby

manazment

katalog

stroje

navrhObsah:
 • Sústruhy 2
  Frézky 7
  Vŕtačky 10
  Vodorovné vyvrtávačky 13
  Brúsky 14
  Obrábacie centrá 17
  Stroje na výrobu ozubených kolies 19
  Píly 20
  Manipulácia 22
  Skladové hospodárstvo 26